Młode Stanisławie – atrakcyjne mieszkania na Pomorzu

0
478
Stanislawie widok A

Pomorski rynek nieruchomości to nie tylko Trójmiasto. Mimo wielu zalet metropolii, nie każdy chce tam mieszkać. Coraz więcej osób łączy swoje życie zawodowe z dużymi miastami i chętnie korzysta z ich bogatej oferty kulturalno – rozrywkowej, ale na miejsce zamieszkania wybiera mniejsze miejscowości.

Codzienne przebywanie w centrum wielkomiejskiego zgiełku coraz częściej skłania ludzi szukania swojego wymarzonego „M” w bardziej kameralnych i spokojnych warunkach.

Młode Stanisłwaie osiedle blisko TczewaNa Pomorzu bardzo atrakcyjną inwestycją dla osób, które podzielają takie potrzeby jest osiedle Młode Stanisławie zlokalizowane niedaleko Tczewa – jednego z najstarszych miast w tym regionie.

Inwestorem Młodego Stanisławia jest firma Necon Deweloper, znana z realizacji Osiedla Kasztanowego w Borkowie, a także osiedla Cztery Pory Roku zlokalizowanego między Gdańskiem i Borkowem.

Nowe mieszkania Tczew Necon deweloperNecon Deweloper istnieje na rynku od 2016 roku, ale właściciel oraz zespół pracowników mają ponad 20 letnie doświadczenie w branży budowlanej i deweloperskiej. Dzięki temu klienci mają gwarancję, że wszelkie inwestycje realizowane są na najwyższym poziomie.

Młode Stanisławie to kameralne osiedle położone w Stanisławiu. Cały kompleks składa się z 16 trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. W każdym z nich potencjalni nabywcy mają do wyboru 9 lokali. Na parterze są to 2 mieszkania o powierzchni od 58 m2 do 84 m2 z dużymi przydomowymi ogrodami. Na piętrze 4 lokale od 35,5 m2 do 47,5 m2 z wygodnymi balkonami. Na poddaszu 3 mieszkania o powierzchni od 47,5 m2 do 54,5 m2.  Do dyspozycji lokatorów  pozostają podziemne hale garażowe oraz parkingi zewnętrzne.

Stanislawie widok G jpgPrzemyślany projekt i wysoki standard wykonania budynków to nie wszystko. Niewątpliwą zaletą osiedla jest także jego lokalizacja. 

Znajduje się ono 3 km od  Tczewa, dzięki czemu podróż samochodem zajmuje jedynie 3 minuty. W promieniu 27 km zlokalizowane jest kolejne większe miasto – Starogard Gdański, do którego autem można dostać się w pół godziny. Autostrada A1 oddalona od osiedla o kilometr, pozwala dojechać do centrum Gdańska w 30 minut. 

Necon deweloper Tczew Młode StanislawieBliska odległość do autostrady to nie jedyne udogodnienie komunikacyjne dla mieszkańców Młodego Stanisławia. Mogą oni skorzystać również z transportu miejskiego – linii autobusowych. Przystanek znajduje się przy samym osiedlu. 

Miłośnicy dwóch kółek mają z kolei dostęp do nowo wybudowanej ścieżki rowerowej prowadzącej do miasta.

Osiedle Młode Stanisławie nowe mieszkania TczewKomfort osiedla podnosi też rozbudowana lokalna infrastruktura. W okolicy znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych. Do dyspozycji mieszkańców jest m.in. sklep spożywczy, całodobowa stacja benzynowa oraz centra handlowe w Tczewie. W bezpośrednim sąsiedztwie powstaje większe centrum handlowo – usługowe. 

W odległości 300 m od osiedla mieści się szkoła podstawowa, co jest atutem dla rodzin z dziećmi. W tej samej odległości zlokalizowany jest kościół katolicki w Lubiszewie Tczewskim.

Stanislawie widok BWśród zalet Młodego Stanisławia nie można pominąć przestrzeni rekreacyjnej. Okolice są idealne dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek. W Tczewie można skorzystać z centrum fitness, a promieniu 12 km znajduje się jezioro Godziszewskie z kąpieliskami.

Warto wspomnieć też o przebiegających tu szlakach turystycznych:

– Szlak Ziemi Tczewskiej im. Romana Klima, Tczew – Rakowiec (zajazd), kolor zielony długość 78,9 km.

– Szlak Kociewski Tczew – Czarna Woda, kolor żółty, długość 78,4 km.

Razem z budową osiedla planowane jest poszerzenie terenów rekreacyjnych. Pojawi się plac zabaw dla dzieci, strefa fitness, alejki spacerowe i oczko wodne.

Nowe mieszkania Tczew Necon deweloper

Mieszkania już dostępne!

I Etap inwestycji już dobiegł końca! W sprzedaży jest aż 20 mieszkań, z czego 4 są wykończone pod klucz. Resztę z nich otrzymasz w stanie deweloperskim. Mieszkania o powierzchni 30 m2 można kupić od 5500 zł/m2.

W ramach II etapu inwestycji oferowanych jest 18 mieszkań w dwóch budynkach, posiadających jedną halę garażową.

Możesz je kupić już dziś! Co więcej, właściciele pierwszych 4 mieszkań z II etapu otrzymają drugie miejsce postojowe ZA DARMO! Ich odbiór w stanie deweloperskim przypada na IV kwartał 2023 roku.

Dane kontaktowe dla zainteresowanych:

Nowe stanisławie osiedle blisko tczewa Necon DeweloperBIURO GDAŃSK NECON DEWELOPER
Tenisowa 76, 80-180 Gdańsk
Tel. +48 58 33 33 013
biuro@necon.com.pl