Szukasz mieszkania z widokiem na morze? Poznaj osiedle Słoneczna Zatoka w Gdyni!

0
1446
Nowy termin oddania
Nowy termin oddania

Widok morza po przebudzeniu, kojący szum fal wieczorami…Wielu z nas marzy o mieszkaniu w takich warunkach. Jeśli chcecie, żeby Wasze marzenia stały się rzeczywistością, zachęcamy do zapoznania się z ofertą osiedla Słoneczna Zatoka! 

Nowy termin oddania

NOWE MIESZKANIA SŁONECZNA ZATOKA GDYNIA WITOMINO

mieszkania gdynia witomino słoneczna zatoka

Słoneczna Zatoka to mieszkania z widokiem na morze, usytuowane w Gdyni. Osiedle znajduje się dokładnie na Witominie u stóp Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

mieszkania gdynia słoneczna zatoka

Jest to kameralna inwestycja na skraju centrum miasta, oddzielona od codziennego zgiełku zielenią lasów. Bliskość morza i pięknej przyrody w połączeniu z rozbudowaną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki, sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania.

SŁONECZNA ZATOKA NOWE OSIEDLE GDYNIA WITOMINO LOKALIZACJA

mieszkania gdynia witomino słoneczna zatoka

W okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, restauracje, kino, teatry, basen, ścieżki rowerowe, stadiony sportowe i wiele innych udogodnień.

mieszkania na witominie słoneczna zatoka

Osiedle jest również bardzo dobrze skomunikowane. W bliskiej odległości mamy przystanki autobusowe i stację SKM, a także trójmiejską obwodnicę.

Słoneczna Zatoka to jedne z atrakcyjniejszych mieszkań w Gdyni. Na osiedle składają się 4 segmenty:

  • A – o 7 kondygnacjach nadziemnych,
  • B – o 10 kondygnacjach nadziemnych,
  • C – o 9 kondygnacjach nadziemnych,
  • D – o 7 kondygnacjach nadziemnych.

Łącznie jest to 149 mieszkań – 1,2,3,4 pokojowych o metrażu od 29 do 64 m2. Lokale są bardzo przestronne, jasne i dobrze rozplanowane, a powyżej 6 piętra rozciąga się z nich zapierający dech w piersiach widok na Zatokę!

nowe mieszkania na witominie słoneczna zatoka

Na terenie obiektu znajduje się 201 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej, komórki lokatorskie, cichobieżne windy, przestrzeń wspólna z placem zabaw oraz stojaki i punkty naprawy rowerów.

Przykładowe mieszkania to:

  • 29 metrowa kawalerka na 8 piętrze w segmencie B, na którą składa się duży przestronny pokój z aneksem kuchennym, funkcjonalny korytarz, balkon z widokiem na Zatokę Gdańską. Dużym atutem są niskie koszty eksploatacji.

1 POKÓJ

mieszkanie 1 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino

mieszkanie 1 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino mieszkanie 1 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino mieszkanie 1 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino mieszkanie 1 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino

  • 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38, 79 m2 na 1 piętrze segmentu B. Lokal to dobrze zorganizowany pokój dzienny z aneksem kuchennym, mniejszy pokój, korytarz i wygodna łazienka – wszystko w nowoczesnej aranżacji.

2 POKOJE

mieszkania 2 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino mieszkania 2 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino mieszkania 2 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino mieszkania 2 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino mieszkania 2 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino mieszkania 2 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino

  • 3 pokojowy lokal o powierzchni 56, 60 m2 w segmencie C na 1 piętrze. Jest to narożne mieszkanie z nasłonecznionym balkonem od strony południowej. Oprócz trzech pokoi, znajduje się tu samodzielna kuchnia, osobna łazienka i WC oraz przestronny korytarz.

3 POKOJE

mieszkania 3 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino mieszkania 3 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino mieszkania 3 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino mieszkania 3 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino mieszkania 3 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino

  • 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 64,25 m2 na 7 piętrze segmentu B. Jest to lokal narożny od strony południowo- zachodniej. Jego atuty to duża łazienka, osobne WC, wygodny przedpokój, dobrze doświetlony pokój dzienny z aneksem kuchennym i duży, narożny balkon.

4 POKOJE

mieszkania 4 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino mieszkania 4 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino mieszkania 4 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino mieszkania 4 pokojowe słoneczna zatoka gdynia witomino
Lokalizacja, nowoczesna architektura i wszelkie udogodnienia sprawiają, że Słoneczna Zatoka to idealne mieszkania dla młodych oraz mieszkania inwestycyjne – np. pod krótkoterminowy wynajem dla turystów.

MIESZKANIA POD INWESTYCJE Z WIDOKIEM NA MORZE GDYNIA

mieszkania gdynia witomino słoneczna zatoka

Dodatkowy atut to możliwość skorzystania z bezpłatnego doradztwa kredytowego oraz indywidualnego wsparcia architektów w wykończeniu mieszkania pod klucz. Osoby zainteresowane inwestycją Zatoka Development, mogą skontaktować się z biurem sprzedaży w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Nowe mieszkania Gdynia Witomino

Kontakt:

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Widna 1,
81-649 Gdynia
Tel.: . +48 58 888 20 78,
Tel.: . +48 781 882 078
E- mail: sloneczna@zatoka.pl,

MAJA LESZMAN-SALAMENTA
Doradca Klienta
Kierownik Biura Sprzedaży
t. +48 721 882 078
maja.leszman@zatoka.pl
Godziny pracy: poniedziałek-piątek: 9.00-17.00

JACEK ROSTANKOWSKI
Doradca Klienta
Koordynator ds. Sprzedaży
t. +48 781 882 078
jacek.rostankowski@zatoka.pl
Godziny pracy: poniedziałek – piątek: 9.00-17.00

i