Odkurzacz marki Welmax

0
4228
turbo power cleaner
turbo power cleaner

Odkurzacz Turbo Power Cleaner marki Welmax to wielofunkcyjne urządzenie, które raz na zawsze zmieni Twoje myślenie o sprzątaniu. Odkurzacz Welmax może pełnić funkcje zwykłego odkurzacza, mopa, odświeżacza i nawilżacza powietrza. Urządzenie to ponadto czyści meble i tapicerki samochodowe i może być wykorzystane jako dmuchawa do liści.

odkurzacz welmax turbo power cleaner

Jedną z cech, która wyróżnia odkurzacz Welmax od innych produktów na rynku jest Filtr HEPA. Jest to najnowocześniejszy filtr wykorzystywany obecnie w gospodarstwach domowych. HEPA wyprodukowany jest ze szkła spiekanego i dzięki swojej wysokiej sprawności (99,97 %) filtruje powietrze przez pory wielkości 0,3?m, tym samym skutecznie oczyszczając powietrze z dużych cząstek jak kurz, czy sierść. Jednak największą zaletą filtru HEPA jest uwalnianie pomieszczenia od komórek grzybów, bakterii, zarodników pleśni, pierwotniaków i innych drobnoustrojów oraz alergenów, które są wyłapywane przez siateczkę filtra i zatrzymywane w wodzie odkurzacza.

Turbo Power Cleaner dzięki modułowemu systemowi zatrzasków oraz dużym wyborem końcówek i szczotek czyszcząco-piorących ułatwi prace porządkowe i poradzi sobie z powierzchniami w różnych płaszczyznach.

Odkurzacz Welmax posiada wiele dodatkowych akcesoriów, dzięki czemu ma tak szerokie zastosowanie:

  • PRZYSTAWKA DUŻA PIORĄCA – Służy do zasysania płynów z dywanów, chodników i podłóg. Za jej pośrednictwem rozpylany jest również płyn piorący.
  • PRZYSTAWKA DO TWARDYCH POSADZEK – Przystawka wykorzystywana wraz z przystawką dużą piorącą do czyszczenia twardych powierzchni (np. posadzek, płytek).
  • PRZYSTAWKA MAŁA – Służy do delikatnego czyszczenia na mokro np. obić mebli, zasłon. Dodatkowo, zasysa płyn z wąskich powierzchni.
  • GŁOWICA PODŁOGOWO-DYWANOWA – Duża uniwersalna szczotka do sprzątania na sucho różnych powierzchni.
  • ODŚWIEŻACZ POWIETRZA
  • KONCENTRAT DO PRANIA
  • PŁYN ZAPOBIEGAJĄCY NADMIERNEMU SPIENIANIU

Co czyni odkurzacz Turbo Power Cleaner tak wyjątkowym?

Odkurzacz Turbo Power Cleaner szczególnie polecany jest dla alergików oraz osób mających problem z górnymi drogami oddechowymi. Turbo Power Cleaner używa czystej wody z płynem do sprzątania, natomiast woda zanieczyszczona jest zbierana w oddzielnym pojemniku. Dzięki temu mamy pewność, że nasze meble, dywany czy płytki są sprzątane dokładnie. System Turbo Power Cleaner można zakupić na raty – niskooprocentowane i wygodnie dopasowane do każdego budżetu. Turbo Power Cleaner jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.

Więcej informacji o odkurzaczu Turbo Power Cleaner znajdziesz na: www.turbopowercleaner.pl

turbo power cleaner

Opinie użytkowników o produkcie Turbo Power Cleaner:

Produkt spełnia moje oczekiwania w 100 %, polecam ? Filip

Odkurzacz to przyjemność sprzątania, ulga dla alergików, intuicyjna obsługa. Filtr HEPA to dodatkowa zaleta nie spotykana w innych modelach. Polecam !! ? Paulina

Mam go od niedawna, ale mogę już teraz w miarę obiektywnie napisać o nim kilka słów. Cichy, super mocny i wydajny. Kompaktowy w wymiarach, wystarczająco długi kabel zasilania. Fantastyczny produkt, wart swojej ceny, absolutnie godny polecenia. ? Katarzyna

Używam odkurzacza od jakiegoś czasu,jestem zadowolona,jak na razie bez zarzutu sprawdza się szczotka podstawowa – mam psa i wciąga kudły „bez szemrania :p. Super długość kabla, jedynie troszkę cięższy od pozostałych moich odkurzaczy. najlepszy odkurzacz jaki miałam do tego pory. polecam bo warto!!!!! ? Sylwia

Super odkurzacz, ma wszystko co potrzeba. Najlepszy jaki miałem a miałem ich sporo. Z czystym sumieniem polecam. – Adam