Producenci mebli tapicerowanych – Trójmiasto

0
3014
meble opinie producent mebli (4)

Zakup nowych mebli to wbrew pozorom nie tak łatwe zadanie. Owszem mamy obecnie wiele sklepów meblowych, ale kiedy szukamy czegoś konkretnego, okazuje się, że oferta wszędzie jest bardzo podobna i ciężko znaleźć coś oryginalnego, skrojonego na nasze potrzeby. Szukając niepowtarzalnych mebli, dostosowanych do naszych gustów i stylu, warto wybierać mniejsze salony, a nie znane z reklam sieciowe markety.

meble opinie producent mebli (11)

meble opinie producent mebli (5)

meble opinie producent mebli (3)

Dlaczego? Ponieważ istnieje większe prawdopodobieństwo, że kupując od prawdziwych rzemieślników i bezpośrednio od producentów, znajdziemy mebel idealnie dostosowany do naszych oczekiwań i będziemy mieli wpływ na jego wygląd – np. kolor czy rodzaj materiału.

Salony meblowe Trójmiasto

meble opinie producent mebli (16)

meble opinie producent mebli (4)

meble opinie producent mebli (5)

Spośród salonów meblowych w Trójmieście, wartych odwiedzenia jest kilka punktów. Są to m.in.:

  • Meblomak – firma z ponad 20 letnią tradycją! Ich salon mieści się w Gdyni przy ul. Hutniczej 5B oraz Rumi przy ul. Szkutników 2. W ofercie znajdziemy meble tapicerowane sofy, fotele, rogówki, komplety wypoczynkowe, pufy, zestawy modułowe.
  • Victory Mebelmeble włoskie i polskie. Salon mieści się w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 211.
    W ofercie znajdziemy meble na wymiar z litego drewna dębowego, meble do sypialni, biura, kuchni, a także meble tapicerowane i wypoczynkowe. Victory Mebel to nowoczesność i funkcjonalność w jednym oraz trwałość.
  • Simply Divine – salon w Sopocie przy ul. 3 maja 56. Znajdziemy tu produkty w stylu New York, Glamour, Modern Classic i Hampton. Salon to połączenie klasyki i elegancji. Znaleźć tu można wyjątkowe produkty światowych marek, ale również małej manufaktury i rodzinnych producentów.
  • Restro Design – salon z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spacerowej 48, Jana Kilińskiego 4, Złotej Karczmie 26 oraz w Gdyni przy ul. Kazimierza Góreckiego 2. Producent mebli z ponad 20 letnim doświadczeniem. W ofercie meble tapicerowane, skórzane, meble z nowoczesnymi systemami relaks, meble pokojowe i sypialniane, w tym sofy, fotele, narożniki, pufy, tapczany, materace, krzesła i stoły i wiele innych.
  • Meble tapicerowane – Jan Bujnowski i Syn- firma z siedzibą w Gdańsku przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 17. Na rynku istnieje 25 lat. Ich oferta to meble tapicerowane – komplety wypoczynkowe pokryte skórą lub wybraną tkaniną- nietypowe co do wymiaru, zgodnie z pomysłem klienta. Oprócz tego można tu zlecić renowację tapicerki oraz wykonanie materaców jachtowych, do przyczep campingowych i turystycznych. Firma to nie tylko tapicernia, ale również stolarnia dzięki czemu klienci mogą liczyć zarówno na elegancką tapicerkę jak i kompletną stolarkę wyposażeniową.

Producenci mebli Trójmiasto

meble opinie producent mebli (11)

meble opinie producent mebli (12)

meble opinie producent mebli (15)

Kiedy planujemy zakup mebli, ale nie chcemy korzystać z popularnych, masowych rozwiązań, powyższe salony to naprawdę świetny wybór. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie, a producenci mebli dostosują się do naszych pomysłów i wymagań.