MultiCooker – jedno urządzenie – nieskończone możliwości!

0
2997
multicooker welmax
multicooker welmax

MultiCooker firmy Welmax to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia klientów. Jest to wielofunkcyjne urządzenie stworzone z wykorzystaniem najwyższej technologii, tak aby zapewnić klientom możliwość zdrowego gotowania i wygodnego życia.

Jego nowoczesność i wielofunkcyjność sprawia, że przygotowując w nim potrawy można oszczędzić czas i miejsce w kuchni jak również zastąpić wiele naczyń i przyrządów kuchennych. Jest bardzo łatwy w obsłudze i całkowicie bezpieczny.

Dzięki temu, że łączy w sobie funkcje aż 12 urządzeń, umożliwia m.in.: miksowanie, blendowanie, ubijanie, mieszanie, gotowanie na parze, wyrabianie ciasta, gotowanie, rozpuszczanie, robienie dżemów, siekanie, mielenie, czy emulgowanie.

Żeby przygotować obiad, nie trzeba się zbytnio „gimnastykować”- wystarczy włączyć odpowiedni program i to by było właściwie na tyle.

multicooker welmax

Z danych technicznych – maksymalna moc urządzenia to 1400W, moc grzewcza 1300W, sam silnik natomiast ma moc 600W. Zakres obrotów noży oscyluje pomiędzy 200 a 10.000 obrotami na minutę! Naczynie miksujące wykonane jest ze stali nierdzewnej klasy SS 304.

MultiCooker welmax to urządzenie zdecydowanie warte swojej ceny – bardzo wygodne i praktyczne. Sprawdza się zarówno w wieloosobowej rodzinie jak i życiu singla – zajmuje mało miejsca i jest łatwe w czyszczeniu. Ponadto pozwala zaoszczędzić pieniądze i umożliwia przygotowanie świeżych, zdrowych dań.

MultiCooker Welmax z powodzeniem może być używany przez amatorów i profesjonalistów, a przygotowywanie w nim posiłków to czysta przyjemność!

welmax multicooker opinie

Polecamy MultiCooker Welmax

Zobacz opinie użytkowników Multicooker Welmax:

„Ma wszystko, czego ja jako kawaler, potrzebuję w kuchni. Szkoda, że się sam nie myje.”

„Nie polecam osobom z tendencją do tycia. Aż chce się gotować…i jeść :-)”

„Polecam multicooker dla osób, które chcą wiedzieć, czy ich masło jest naprawdę masłem, czy tablicą Mendelejewa. Widzisz, co wrzucasz do środka, więc wiesz, co potem jesz.”

„Spory wydatek, ale tak już mam. Lubię dobrą kawę, więc mam w domu dobry ekspres, lubię dobre zdrowe jedzenie, więc mam w domu Multicookera.”

„Fajna rzecz, naprawdę polecam. Mam miesiąc i jeszcze w życiu się tak zdrowo nie odżywiałam. Najwięcej czasu to mi zabiera zdecydowanie, co chcę zjeść. A potem memory 5 (dosłownie naciskam 2 guziczki) i już mam kolacyjkę.”