Medycyna estetyczna – 5 najczęściej wykonywanych zabiegów

0
1088
Laguna Estetica klinika medycyny estetycznej Gdynia 4 e1500811018249
Laguna Estetica klinika medycyny estetycznej Gdynia 4 e1500811018249

Atrakcyjny wygląd to nie tylko kwestia natury estetycznej. Pytani o to, dlaczego dbamy o swoje ciała, często odpowiadamy, że poprawia nam to nastrój, zwiększa pewność siebie, przekłada się na sukcesy w życiu osobistym i zawodowym. Z pewnością można by wymieniać jeszcze więcej powodów – ale fakt jest jeden – warto troszczyć się o swój wygląd, nie tylko dla urody, ale również zdrowia.

Klinika medycyny estetycznej Laguna Estetica

Laguna-Estética_logo

Możliwości upiększania, odmładzania i korygowania przeróżnych mankamentów, z roku na rok powiększają się. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej stają się coraz bardziej skuteczne i popularne. Ich ceny są bardziej przystępne niż jeszcze kilka lat temu, dlatego korzysta z nich coraz więcej osób.

medycyna estetyczna laguna estetica

Spośród szerokiego wachlarza usług medycyny estetycznej, najczęściej wykonywane są :

Usuwanie zmarszczek – w tym celu zwykle stosuje się kwas hialuronowy oraz botox. Mimo, że wypełniacze aplikowane są pod skórę igłą, zabiegi z ich wykorzystaniem są bezbolesne i bezpieczne, a efekty utrzymują się około roku,

Peelingi lekarskie – substancje o wysokim stężeniu różnych kwasów, posiadających właściwości stymulujące skórę. W zależności od problemów z jakimi boryka się pacjent, dobierane są odpowiednie kwasy, dające pożądany efekt,

Skleroterapia leczenie drobnych żylaków i tzw. pajączków metodą ostrzykiwania. Podczas zabiegu do naczyń wprowadzane są specjalne substancje, czego efektem końcowym jest ich zamknięcie,

Laguna estetica chirurgia plastyczna GdyniaKorekcja kształtu ust – modelowanie ich kształtu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Zabieg trwa kilkanaście minut, a jego efekty utrzymują się zwykle przez 12 miesięcy,

Usuwanie przebarwień – zabiegi polegają na likwidowaniu plam posłonecznych, potrądzikowych, starczych i innych, przy pomocy specjalistycznych kwasów lub lasera.

 

Laguna Estetica medycyna estetyczna GdyniaWiększość zabiegów medycyny estetycznej, wykonywanych jest w obrębie twarzy. Nic dziwnego – to właśnie ona jest naszą wizytówką i najbardziej widoczną częścią ciała.

Laguna Estetica – klinika medycyny estetycznej

Pacjenci, którzy decydują się na profesjonalną pomoc, to nie tylko ci, którzy chcą cofnąć czas, ale również osoby z mankamentami wynikającymi z przebytych chorób, wypadków lub wad wrodzonych. Dbanie o wygląd przestało być oznaką próżności, a stało się częścią świadomego podejścia do swojego ciała.

medycyna estetyczna laguna estetica

Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług medycyny estetycznej, każdy może znaleźć rozwiązanie swojego problemu, tym samym odzyskując utraconą pewność siebie i radość życia.

Laguna Estetica Gdynia medycyna estetyczna

Dane kontaktowe:

Plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia
E-mail: info@lagunaestetica.pl
Tel.: 724 707 000