Kosmiczna biżuteria dziełem ludzkich rąk

0
326
Bizuteria artystyczna Motyle

Nie od dziś wiadomo, że to co wyróżnia sopocką pracownię biżuterii Motyle jest – po prostu – ręczna robota. Specjaliści od lat szlifują swój kunszt jubilerski, by na rynek wprowadzać unikatowe, autorskie naszyjniki, bransoletki, pierścionki czy kolczyki. Kolekcja Gwiezdny Pył oczarowała szerokie grono odbiorców i nic dziwnego, bo to naprawdę… kosmiczne akcesoria!

Trudno zliczyć ile piosenek, tekstów literackich, wierszy czy nawet historii filmowych powstało z inspiracji niebem. Mało co jest zjawiskiem tak mistycznym, a jednocześnie namacalnym jak gwieździste niebo. Ten temat stał się więc natchnieniem także dla artystów z pracowni Motyle w Sopocie. Właśnie światło dzienne ujrzała kolekcja Gwiezdny Pył.

Bizuteria artystyczna recznie robiona MotyleOdrobina nieba na ziemi

Piękna, subtelna i dobrze wykonana biżuteria dla niejednej kobiety jest istnym niebem na ziemi. Jeśli pochodzi jeszcze z kolekcji Gwiezdny pył to – cóż mówić więcej – wszystko gra. Ta właśnie kolekcja od sopockiej marki Motyle jest silnie inspirująca i wręcz oddająca hołd i uwielbienie klientkom. – Chcemy podarować odrobinę nieba naszym klientkom w postaci biżuterii – mówią właściciele pracowni. Artystyczna biżuteria z omawianej linii dedykowana jest romantyczkom, które cenią sobie klasykę i wyważenie. Już dawno Motyle nie stworzyły tak subtelnej i hipnotyzującej serii biżuterii artystycznej.

Bizuteria Motyle ręcznie robionaKosmos na (wyciągnięcie) dłoni

Moglibyśmy spróbować wyobrazić sobie kosmiczną wręcz ręcznie robioną biżuterię o niestandardowych formach i chropowatych fakturach, które przypominają strukturę powierzchni gwiazd czy innych ciał niebieskich. Wcale nie musimy jednak poruszać machiny kreatywności, bo wszystko o czym mowa istnieje naprawdę w postaci kolekcji Gwiezdny Pył. Mistrzowie w sopockiej pracowni zadbali o dopełnienie każdego elementu biżuterii kamieniami oraz kryształami o niepowtarzalnym blasku. W większości srebrne, ale i pozłacane unikatowe kolczyki, naszyjniki, bransoletki oraz pierścionki wyglądające jak elementy księżycowych kraterów albo odłamki meteorytów nie są przerysowane, a uzupełnione jedynie o subtelne, stonowane kolorystycznie (naturalne odcienie szarości i czerni) kryształy. Autorska biżuteria, mimo ogólnego subtelnego i romantycznego charakteru nawiązującego do delikatności nieba, jest solidna i trwała na długie lata.

Założyciele marki Motyle zapraszają nie tylko do pracowni i sklepu w Sopocie, ale do E-sklepu, który od miesięcy przyciąga wielu stałych i nowych klientów. Szybki, sprawny i przychylny odbiorcy system zakupów online pozwala na wybór w pełnej, szerokiej ofercie biżuterii, skorzystanie z bonów podarunkowych czy opcji zwrotu zakupów. By poznać tajniki produkcji ręcznej biżuterii, także tej z linii Gwiezdny pył, twórcy kolekcji zapraszają na warsztaty jubilerskie, które są nietypową formą spędzenia wolnego czasu i praktyką zupełnie innowacyjną w branży jubilerskiej.

Motyle bizuteria okolicznosciowaPracownia artystyczna Motyle – kontakt

Ul. Grunwaldzka 55
81-771 Sopot

+48 734 188 813
motylesalon@autograf.pl