Konsjerż wykończenia wnętrz – czym się zajmuje?

0
1341

Słowo konsjerż pochodzi z języka francuskiego , gdzie oznacza dozorcę. Współcześnie jednak ma ono szerszy zakres znaczeń niż kiedyś. Dawno temu oznaczało jedynie dozorcę w domu lub odźwiernego w hotelu. Dzisiaj takim mianem określana jest osoba, która zajmuje się załatwianiem wielu spraw dla swoich klientów.

Może to być zarezerwowanie stolika w restauracji, zamówienie kolacji, zakup biletów na premierowy spektakl lub odbiór gości z lotniska. Konsjerż to pracownik, zajmujący się za nas wszystkimi zadaniami, które wymagają poświęcenia czasu, którego nie mamy lub chcemy wykorzystać go inaczej.

Jeśli chodzi o tematykę remontów i wykończenia wnętrz, konsjerż w wielkim skrócie, pomaga realizować plany i marzenia o idealnym domu czy mieszkaniu. Zajmuje się wszystkimi aspektami od pomysłu do realizacji.

Wykończenia i aranżacje wnętrz Trójmiasto

Perfect Construction realizacje opinia

Firma z Trójmiasta – zespół profesjonalistów z ponad 300 realizacjami na koncie, świadczy właśnie tego typu usługi. To coś znacznie więcej niż ekipa remontowa.

Klienci mogą tu skorzystać z kilku pakietów usług do wyboru. W zależności od potrzeb, każdy może dobrać najlepsze dla siebie rozwiązanie, w którym zawiera się kompleksowe wykończenie wnętrz. Każda dostępna usługa to cały komplet prac zawartych w cenie z gwarancją niezmienności.

Perfect Construction realizacje opinie

Concierge w zakresie wykończenia wnętrz to bardzo szeroki zakres obowiązków. Dobry doradca od razu wie jak powinno wyglądać wnętrze w efekcie końcowym, potrafi odpowiedzieć na nurtujące nas pytania, wie jakie rozwiązania będą najlepsze w konkretnym przypadku, potrafi dobrać odpowiedni pakiet usług i przedstawić kilka alternatywnych pomysłów.

Kiedy wybierzemy już odpowiedni pakiet, i mamy przypisanego doradcę, jego zadaniem jest podsumowanie wszystkich ustaleń i podpisanie umowy przedwstępnej. Finalna umowa podpisana będzie dopiero po otrzymaniu projektu aranżacyjnego.

Wykończenia i aranżacje wnętrz oferta

Perfect Construction fora opinia

Po ustaleniu spraw formalnych, konsjerż wybiera dla nas dedykowanego projektanta. Wybieramy wtedy również produkty spośród tysięcy dostępnych rozwiązań. Doradca podsuwa nam te, które spełniają nasze potrzeby.

Kolejny etap i zadanie dla konsjerża to przygotowanie wizualizacji gotowych pomieszczeń. Kiedy widzimy już jak będzie wyglądało nasze lokum, projekt zostaje zamknięty, a do pracy przystępują specjaliści.

Perfect Construction forum fora

Kolejne kroki to transport towarów i materiałów, rozmontowywanie, montowanie, instalacje, prace budowlane, malowanie itp. Wszystko nadzorowane jest przez koordynatora, który informuje nas o postępie prac.

Po wyjściu ekipy remontowo – budowlanej concierge ma kolejne zadanie – sprzątanie i doprowadzenie lokalu do stanu użytkowania.

opinie realizacje Perfect Construction

Kiedy już możemy odebrać klucze do wymarzonego mieszkania, również nie zostajemy sami. W razie jakichkolwiek pytań, doradca  chętnie na nie odpowie, a jeśli w ciągu 2 lat coś się wydarzy, możemy zgłosić reklamację.

Wykończenia i aranżacje wnętrz opinie

Z takim wsparciem, pozostaje nam tylko usiąść wygodnie w fotelu i cieszyć się swoim idealnym królestwem.

Polecamy:

Market budowlany Gdańsk