Jesteś sportowcem? Zwiększ swoją wydolność ćwicząc w masce treningowej!

0
2248
DSC07253
DSC07253

Efektywny trening to podstawa dla każdego sportowca. Pozwala  na osiągnięcie coraz lepszych wyników i uzyskanie przewagi nad przeciwnikami. Istnieje kilka  sposobów  na zwiększenie swojej wydolności i polepszenie formy.

maski treningowe training mask

maska treningowa training mask tlenowa

maska treningowa training mask tlenowa

Jednym z coraz bardziej popularnych i przynoszących najlepsze rezultaty jest trening w specjalnej masce do ćwiczeń. Na naszym rodzimym rynku, najlepsze i najbezpieczniejsze maski oferuje firma Training Mask – oficjalny dystrybutor amerykańskiej marki Elevation.

maska treningowa training mask wydolnosciowa

maska treningowa training mask wydolnosciowa

W ich ofercie znajdziemy maski i akcesoria najwyższej jakości, w 100% bezpieczne i skuteczne! Maski treningowe pozwalają nie tylko na zwiększenie wydolności, ale również spalanie większej ilości kalorii, zwiększenie pojemności płuc czy wzmocnienie mięśni oddechowych. To naprawdę wielkie odkrycie ostatnich czasów, dlatego są coraz częściej używane zarówno przez zawodowych sportowców jak i ambitnych amatorów.

maska treningowa training mask do treningu

maska treningowa training mask do treningu

Akcesoria:

  • Sleeves – główny element mocujący maskę na twarzy. Wykonane są z neoprenu, dlatego są lekkie , wygodne i bardzo trwale. Dostępne są w różnych wzorach i kolorach.
  •  Zawory – ich rola to regulacja przepływu powietrza, ale również wpływają na estetykę maski. Można je wybrać w 4 wariantach kolorystycznych – złotym, srebrnym, platynowym i czarnym.
  • Torby na maski – wygodne, lekkie, z trwałego materiału. Można tu szybko zapakować swoje rzeczy po treningu.

Training Mask – Maska treningowa

 

Wszyscy, którzy chcą poprawić swoją wydolność i dać z siebie 100% na treningach, powinni spróbować ćwiczeń z maską treningową. Przy regularnym stosowaniu, efekty są gwarantowane! Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu!

maska treningowa training ask

maska treningowa training ask