Fit and eat

0
422
17
17

Dieta Fit and eat opiera się na założeniach diety glikemicznej, gdzie na dalszy plan odsuwana jest kaloryczność potraw, a w pełni wykorzystuje się energię pochodzącą z glikogenu. Posiłki w cateringu dietetycznym komponowane są z węglowodanów o indeksie glikemicznym >50. Wszystkie proponowane dania zawierają błonnik – przyśpieszający metabolizm i poprawiający pracę jelit, a witaminy i minerały dostarczane są pod postacią różnorodnie przyrządzanych warzyw. W diecie Fit and eat zawarte są również białka, które wpływają na jakość skóry i włosów oraz opóźniają procesy starzenia się organizmu. Warte podkreślenia jest to, że dieta Fit and eat ogranicza niezdrowe tłuszcze, dzięki czemu możliwa jest poprawa naszego metabolizmu i kondycji.

Z usług firmy korzystały takie gwiazdy, jak Aleksandra Hamkało, Maciej Stuhr, Antek Pawlicki, Agata Młynarska, Krzysztof Ibisz, Dariusz Michalczewski, Agnieszka Dygant, Jakub Kosecki czy Borys Szyc, a przed rozpoczęciem zdjęć do serialu „Misja: Afganistan” także Paweł Małaszyński.Joanna Brzezińska posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako instruktorka fitness i pilates. Dariusz Brzeziński jest trenerem kulturystyki, ale w zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowo ceni sobie wszechstronność. Dlatego oprócz stosowania zdrowej diety uprawia również treningi siłowe, rolkarstwo, boks oraz kolarstwo.

Fit and eat zapewnia w swojej ofercie Diety Redukcyjne, Diety Premium oraz Diety Specjalne. W skład menu wchodzi 100 różnych potraw, które zostały stworzone przez wybitnych polskich kucharzy i dietetyków, dzięki czemu powstała idealna dieta łącząca efektywność ze smakiem. Oprócz założeń diety glikemicznej, diety Fit and eat opierają się również o założenia diety antyzapalnej, czyli anty rakowej i Paleodiety. Dania Fit and eat przygotowywane są zawsze w nocy, z produktów najwyższej jakości i świeżości.

Hitem w serwowanym menu Fit and eat są Diety specjalne. Diety te są tak przygotowane, aby odpowiadały na potrzeby osób o szczególnych predyspozycjach żywieniowych związanych z przewlekłą chorobą lub alergiami. Diety specjalne Fit and eat kierowane są również do amatorów dyscyplin sportowych wymagających profesjonalnego podejścia do diety, a także dla tych wszystkich osób, które wśród innych diet nie odnajdują posiłków dla siebie. Diety specjalne Fit and eat można podzielić na trzy kategorie: dieta w treningu wydolnościowym oraz wielofunkcyjnym, dieta w treningu siłowym – bodybuilding oraz dieta dla alergików.

Dieta w treningu wydolnościowym oraz wielofunkcyjnym powstała we współpracy z firmami eksperckimi takimi jak 4Sport LAB wykonującej badania wydolnościowe, umożliwiające opracowanie efektywnego programu treningowego oraz Banaszek Duda Company BDC firmy oferującej profesjonalny sprzęt rowerowy. Dieta ta została przygotowana zarówno dla amatorów, jak i zawodowców pod względem dietetycznym do wyzwań typu maraton, triathlon, czy crossfity. Układając diety wykorzystujemy indeksy i ładunki glikemiczne w celu ustawienia posiłków względem wykonanego wysiłku oraz PaleoDiety dbając m.in. o zachowanie prawidłowego pH płynów ustrojowych, wspierając dietą niezbędną w każdym treningu regenerację.

Dieta w treningu siłowym – dedykowana Klientom o bardzo wysokiej intensywności treningowej chcących nadbudować masę mięśniową i potrzebujących wyższych wartości odżywczych. Dieta ta pozwala na bardzo dokładne dopasowanie mikro i makroelementów diety do potrzeb organizmu, która pozytywnie wpływa na procesy regeneracji, które muszą nastąpić po ciężkim treningu siłowym. Do tworzenia tych diet Fit and eat kieruje się najnowszymi osiągnięciami nie tylko diety glikemicznej, ale również m.in. PaleoDiety.

Diety dla alergików zostały skomponowane dla osób cierpiących na poważne choroby związane z metabolizmem, alergików oraz osoby o nietolerancji pokarmowej. Dieta ta jest realizowana w oparciu o wyniki testów alergicznych, wytycznych dietetyków oraz lekarzy prowadzących naszych klientów. Warte podkreślenia jest to, że w dietach Fit and eat istnieje możliwość zarówno wykluczania alergenów jak i układania menu względem dietoterapii.

Polecamy:
Ziołowa apteka internetowa
Leki i suplementy diety ziołowa apteka Naturalnie zdrowi