Koncepcja piękna w Aesthetic, czyli holistyczne podejście do zdrowo wyglądającego ciała

0
296
GA

Jest takie miejsce w sercu Gdańska, w którym ciało człowieka jest traktowane wręcz z namaszczeniem, a medycyna kliniczna i estetyczna łączą się w jedno. To także tutaj spotykają się nowoczesne technologie kosmetyczne z filozofią smart aging i body positive. Gabriela Szynaka tworząc w Gdańsku Aesthetic Beauty Concept wykreowała markę samą w sobie i miejsce, w którym kobiety i mężczyźni na nowo odkrywają swoje naturalne piękno i leczą kompleksy, zachowując przy tym zdrowie i przyjemność z chwili w nietypowym salonie.

Idea i wizja Aesthetic Beauty Concept w Gdańsku

Aesthetic Beauty Concept to jeden z najbardziej postępowych salonów kosmetycznych w Gdańsku. To tutaj krzyżują się zabiegi medycyny estetycznej i klinicznej z szerzeniem wśród klientów idei smart aging i body positive, a także edukacją w zakresie zdrowia i holistycznego podejścia do dbania o siebie.

Salon znajduje się w samym centrum miasta, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla klientów z całego Trójmiasta. Jego nowoczesne wnętrze oraz wykwalifikowana kadra pracowników przyciągają klientów, którzy szukają profesjonalnych usług kosmetycznych o wysokiej jakości. Wszelkie urządzenia i kosmetyki posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, sprzęt medyczny i kosmetologiczny jest sterylny, zasady higieny są na porządku dziennym, a zespołowi ekspertów bliskie są też zasady dbania o środowisko. W salonie stosuje się wyłącznie produkty ekologiczne, a także zwraca uwagę na ograniczenie zużycia energii oraz wody.

aesthetic studio conceptOferta Aesthetic Beauty Concept – dla początkujących oraz wymagających dużych zmian

Całe serie zabiegów na głębokie partie ciała, modelowanie sylwetki, regeneracja skóry całego ciała, peelingi, zabiegi na twarz, masaże, zabiegi medycyny estetycznej i klinicznej, a także drobne usługi pielęgnacyjne… Aesthetic Beauty Concept ma szeroki wachlarz propozycji dla kobiet i mężczyzn dopiero co stawiających pierwsze kroki w pielęgnacji swojego ciała jak i tych, którzy oczekują poważnych zabiegów i zmian w swoim wyglądzie.

Warto dodać w tym miejscu, że przekroczenie progu salonu nie musi równać się przedstawieniu swoich oczekiwań co do konkretnych zabiegów. Wykształcone i doświadczone panie kosmetolog są w ABC po to, by doradzić i podpowiadać jakie efekty przyniesie konkretny zabieg. Nikt nie jest „alfą i omegą”, a specjaliści są po to, by po fachowej ocenie kondycji ciała i po wywiadzie z klientem ocenić jakiej opieki kosmetologicznej wymaga dana osoba.

Aesthetic Beauty Concept proponuje m. in.:

  • Zabiegi twarzy: redukcja zmarszczek, ujędrnianie, usuwanie przebarwień, blizn, zaskórników, wyrównanie kolorytu twarzy, redukcja zaczerwienień, trądziku i łuszczącej się skóry, usuwanie podwójnego podbródka, siniaków, zmniejszanie rozszerzonych porów, ukojenie skóry wrażliwej i inne.
  • Zabiegi na ciało: redukcja cellulitu, lifting pośladków, odmładzanie i ujędrnianie skóry, usuwanie tłuszczaków, terapia bielactwa, AZS i łuszczycy, redukcja rozstępów, blizn i siniaków, regeneracja skóry po ciąży i porodzie, zabiegi ginekologiczno-estetyczne i wiele innych.
  • Zabiegi zdrowotne: terapia na zimne stopy i dłonie, wzmacnianie odporności, terapia w czasie menopauzy, zabiegi antystresowe, poprawa napięć mięśniowych, detoksykacja, terapia stanów zapalnych zatok, redukcja obrzęków, poprawa jakości snu.
  • Zabiegi z wykorzystaniem technologii Indiba Deep Care
  • Zabiegi z wykorzystaniem metody EMBody
  • Zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne: manicure, pedicure, peelingi, masaże, stylizacja brwi i rzęs itp.

aesthetic

Jesteś najważniejsza/y w Aesthetic Beauty Concept

Bezpieczeństwo jest najważniejszą cechą utrzymywaną w niemal każdej działalności salonu. Dlatego tak ważne jest dla twórców tego miejsca posiadanie najnowocześniejszego i nieinwazyjnego sprzętu światowych marek, ale nie tylko.

Poziom bezpieczeństwa podnoszą też m. in. gabinety, których jest sześć na powierzchni 150 metrów kw., a ich zagospodarowanie pozwala na zachowanie dyskrecji podczas zabiegów oraz – co jeszcze ważniejsze – w czasie intymnych konsultacji. Poczucie zaopiekowania klienci odczuwają także otrzymując pakiet zaleceń przed i po zabiegach. Komfort psychiczny dają też przyziemne, z pozoru błahe, choć jak się w praktyce okazuje, ważne dla klientów aspekty funkcjonowania salonu, jak na przykład dostępny, duży parking przy salonie. Wizytę na dogodną godzinę umówisz także szybko i wygodnie z aplikacji Booksy, bez konieczności „wiszenia” na telefonie.

Nie jesteś przekonana/y? Po prostu zdecyduj się na konsultację w Aesthetic Beauty Concept i sam/a zdecyduj czy właśnie w tym miejscu Twoje ciało otrzyma odpowiednią, holistyczną opiekę kosmetologiczną i medyczną.

Aesthetic Beauty Concept Gdańsk

ul. Angielska Grobla 34/47, lok. Au1, Gdańsk, 80-756

telefon: +48 511 335 535

e-mail: studio@aestheticszafarnia.pl