Kosmetyki Babor HSR de luxe

0
1264

Kosmetyki Babor to jedna z wiodących firm na rynku kosmetycznym, której polityka opiera się na wyłącznie naturalnych wyciągach roślinnych. Dzięki temu, są one skuteczne w zwalczaniu różnych oznak starzenia, trądzików a także nadają się do każdego rodzaju skóry.

Kosmetyki Babor przygotowywane są przy pomocy wielu badań laboratoryjnych, dlatego są tak efektywne!

Kosmetyki Babor HSR de luxe

Starzenie się – walczymy z tym na kilka różnych sposobów, najbardziej inwazyjne są operacje, ale Dział Badań Bobora odkrył, że potrafi stworzyć kosmetyk, który oddziałuje bezpośrednio na przyczynę starzenia się.
HSR de luxe dzięki aktywnym substancjom jak HSR Telovitin, HSR Lifting Integral Complex czy bardzo rzadkiej odmiany czarnej perły jest wyjątkowym preparatem ocierającym się o krem, który zastąpi nam operację plastyczną.
HSR de luxe przyczynia się, że czas dla naszej skóry leci wolniej.

Aby zrozumieć, czemu właśnie HSR de luxe „odmładza” naszą skórę, a dokładniej hamuje procesy starzenia, należy zrozumieć parę rzeczy. Najważniejsze jest działanie tych specjalistycznych, wcześniej wymienionych preparatach:

HSR Lifting Integral Complex to efektywna i długotrwała redukcja nierówności, jakie już mamy (zmarszczki i zagłębienia), HSR Telovitin wyrównuje podział komórek skóry – zwiększa ich żywotność i tym sposobem zapobiega ich procesom starzenia. Wyciąg z rzadko spotykanych i drogich czarnych pereł stabilizuje skórę wygładzając ją. Skóra także nabiera elastyczności co poprawia kontur twarzy.
HSR de luxe to na prawdę dobry lek, który rozjaśni naszą skórę. Jaśniejsza skóra i bardziej promienna to lepszy i młodszy wygląd!

HSR de luxe ultimate anti-aging cream

– zwalcza oznaki upływającego czasu
– przedłuża żywotność skóry
– poprawa konturu twarzy
– ujędrnia, rozjaśnia i przywraca gładkość
oraz redukuje zmarszczki i wgłębienia

HSR de luxe ultimate anti-aging cream rich

– redukuje plamy pigmentacyjne oraz zmarszczki
– usuwa oznaki starzenia skóry
– stabilizuje podział komórek skóry
– poprawia wygląd skóry jak rozjaśnianie, ujędrnienie, promienny wygląd

HSR de luxe ultimate anti-aging serum

Serum intensywnie działające, nadaje lepszy wygląd skóry, poprawia jej koloryt, przywraca naturalne efekty jak ujędrnienie, lepszy kontur twarzy oraz redukcja plam pigmentacyjnych

Kosmetyki Babor HSR de lux można zakupić w Instytucie Babora w Warszawie:

INSTYTUT KOSMETYCZNY „BABOR” Warszawa

ul. Żytnia 16 d
tel. 022 862 73 20, tel. 022 862 73 21
Pn-Pt 9.00 – 20.00, Sobota 9.00 -15.00

Strona Główna


email: babor@baborinstytut.pl
PARKING DLA KLIENTÓW