Nieinwazyjne zabiegi odmładzające – świetne efekty bez skalpela!

0
1227
lifting twarzy refirme gdansk babiana

Zmarszczki, utrata jędrności skóry, przebarwienia – z wiekiem wszyscy zauważamy to na swoich twarzach. Oczywiście odpowiednia pielęgnacja, nawodnienie i zdrowa dieta mogą nieco odsunąć w czasie proces starzenia, ale nie będzie to trwało wiecznie.

Niestety większość drogeryjnych kosmetyków nie jest w stanie zapewnić nam wystarczających efektów odmładzających, dlatego najlepiej skorzystać z profesjonalnego wsparcia w salonie urody czy klinice medycyny estetycznej.

Jak się okazuje, nie musimy od razu decydować się na operacje plastyczne, żeby widocznie poprawić swój wygląd i skorygować mankamenty.

Nowoczesne placówki coraz częściej w swojej ofercie proponują nieinwazyjne zabiegi odmładzające, które dają rewelacyjne efekty nawet po pierwszym zabiegu.

Wśród tych, które zasługują na największą uwagę wymienić można lifting twarzy ReFirme oraz antiaging Focus RF.

Lifting twarzy ReFirme – na czym polega zabieg?

Celem Refirme jest przede wszystkim lifting skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny – opiera się na działaniu biopolarnego prądu RF oraz światła IPL, które podawane są za pomocą nowoczesnego urządzenia. Takie połączenie sprawia, że włókna kolagenowe są regenerowane, a skóra wygląda dużo lepiej.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny dzięki użyciu żelu chłodzącego. Po zakończeniu mogą być widoczne delikatne zaczerwienienia, które jednak szybko znikają.

Lifting ReFirme – Efekty

Efektem zabiegu jest jędrna, bardziej napięta skóra bez zwiotczeń.

Klienci nie wymagają żadnej rekonwalescencji – mogą od razu wrócić do swoich codziennych czynności.

ReFirme – przeciwwskazania

Z zabiegu nie powinny korzystać kobiety w ciąży, osoby z cukrzycą, rozrusznikiem serca i innymi metalowymi implantami w obrębie ciała poddawanego zabiegowi. Z liftingu muszą również zrezygnować osoby skłonne do powstawania bliznowców, zażywające leki światłouczulające oraz stosujące w ciągu ostatnich 3 miesięcy głębokie peelingi chemiczne.

Focus RF – na czym polega zabieg?

Focus RF to zabieg liftingujący, dla osób które chcą spłycić zmarszczki, skorygować owal twarzy, ujędrnić skórę.

Wykorzystuje się tu nowoczesne urządzenie, którego działanie opiera się na emisji fal radiowych docierających aż do tkanki podskórnej.

Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, a pierwsze efekty widać już w czasie jego trwania!

Focus RF – efekty zabiegu

Po wykonaniu całej serii zabiegów – zaleca się od 6 do 10 w przerwach tygodniowych – można zaobserwować: podniesienie owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, zmniejszenie przebarwień, redukcję rozszerzonych porów, ujędrnienie skóry, zmniejszenie „worków” pod oczami.

Focus RF – przeciwwskazania

Podobnie jak w przypadku liftingu ReFirme, przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest ciąża, rozrusznik serca, choroby skóry, nowotwory- aktywne, leczone, natomiast przebyte wymagają konsultacji lekarskiej. Zabiegu nie wykonuje się na powiekach, u osób po zabiegach ze złotymi nićmi i z nadciśnieniem.

Jak widać skuteczne odmładzanie nie wymaga poddania się operacjom plastycznym. Często wystarczy wizyta w dobrym salonie kosmetycznym, aby osiągnąć zadowalające efekty i cieszyć się gładką, jędrną skórą. Pamiętajmy jednak aby wybierać miejsca sprawdzone, z odpowiednim sprzętem i certyfikatami, no i oczywiście rekomendacjami dotychczasowych klientów.