Security Clean – nowoczesny robot czyszcząco – piorący

0
1792
welmax opinie security clean

Sprzątanie należy do czynności, które wielu z nas spędzają sen z powiek. Szczególnie gruntowne porządki, to coś co staramy się odkładać w czasie, ale niestety w końcu musimy się za to zabrać. Sterty ścierek, mopów, detergentów, zacieki, szorowanie, stracony weekend, który moglibyśmy wykorzystać inaczej…Skądś to znamy prawda?

Welmax system piorąco-czyszczący Security Clean odkurzacz

 

Na szczęście, mamy XXI wiek i technologia idzie do przodu. Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń, które nie tylko ułatwią i przyspieszą sprzątanie, ale również sprawią, że jego efekty będą zdecydowanie lepsze. Jednym z takich urządzeń jest Security Clean – innowacyjny system czyszcząco – piorący, który zastępuje nam aż 10 urządzeń.

Security Clean odkurzacz Welmax

Security Clean Welmax system piorąco-czyszczący odkurzacz

Z jego pomocą w prosty sposób możemy umyć szyby, podłogi, dywany, tapicerkę, auto, a nawet odkurzyć liście w ogrodzie! Jakby tego było mało Security Clean odświeża i nawilża powietrze, co szczególnie doceniają alergicy. Jeśli dodamy do niego specjalny olejek eteryczny, możemy cieszyć się również efektem aromaterapii!

Ten wielofunkcyjny robot to niezliczone korzyści jego użytkowania:

  • jest przyjazny dla alergików,
  • chroni kręgosłup, ponieważ używając go nie trzeba się schylać,
  • oszczędza czas – jego multifunkcjonalność przyspiesza proces sprzątania,
  • nie wymaga stosowania worków i filtrów dzięki czemu oszczędzamy pieniądze,
  • wygląda nowocześnie, ma bardzo elegancki design,
  • jest wielofunkcyjny, dzięki czemu możemy zrezygnować z mało praktycznych akcesoriów do sprzątania takich jak mopy, ścierki, toksyczne detergenty,
  • ma wieloletnią gwarancję – jest to pewna inwestycja na długi czas.

 

Security Clean Welmax odkurzacz

Welmax Security Clean system piorąco-czyszczący odkurzacz

W zestawie Security Clean znajdują się: przystawka duża piorąca, przystawka mała, końcówka do twardych posadzek, głowica podłogowo- dywanowa, ssawka szczelinowa, odświeżacz powietrza, koncentrat do prania, płyn zapobiegający nadmiernemu spienianiu. Opcjonalnie w zestawie może znajdować się również turboszczotka.

Urządzenie stanowi rewolucję w sprzątaniu, jest idealnym rozwiązaniem dla osób które dbają o czystość i zdrowie, ale nie chcą tracić wolnego czasu na wielogodzinne porządki. Każdy kto chce cieszyć się czystym domem lub mieszkaniem, świeżym powietrzem i wolnym czasem, który można przyjemnie spożytkować, powinien poznać niesamowite możliwości Security Clean.

Security clean Welmax opinieZobacz jak działa Security Clean – instrukcja obsługi

Sprawdź nowości od Welmax na rok 2021