Moda na Mazowsze – tradycja i nowoczesność w jednym.

0
54
moda na mazowsze anna somorowska
moda na mazowsze anna somorowska

Mazowsze to region, który zachwyci każdego kto zechce poznać je bardziej,  przyjrzeć się uważniej, podejść z ciekawością dziecka żądnego przygód. Zadziwia swoim niewymuszonym wdziękiem, naturalnością i różnorodnością.

anna somorowska

Moda na Mazowsze to projekt, który ma wykorzystać potencjał tego niedocenionego i nie poznanego w pełni  miejsca. Z drugiej strony jest to innowacyjna forma promocji regionu, która ma zaciekawić mieszkańców, a także przyciągnąć turystów.

Głównym założeniem jest połączenie tradycji z nowoczesnością – zwrócenie uwagi na wpływy dawnej muzyki, tańca, wzornictwa, legend na nowoczesny design, kuchnię, sposób bycia i spędzania wolnego czasu.

Realizatorem projektu jest Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, a jego główną koordynatorką – dyrektor MROT Anna Somorowska, która tak wypowiada się na temat projektu i samego regionu: – Nowa odsłona oferty turystycznej Mazowsza odpowiada na zapotrzebowanie klientów. To już nie tylko pojedyncze obiekty czy miejsca, lecz także kompleksowe produkty łączące m.in. lokalne atrakcje, ciekawe wydarzenia i regionalną kuchnię. Wybierając pakiet usług mamy pewność, że ciekawie spędzimy czas(?)Mazowsze staje się coraz bardziej przyjazne dla rodzin z dziećmi. Świadectwem tego jest nowa lalka-maskotka o wdzięcznej nazwie Polanka, która zaprasza na intrygującą wyprawę mazowieckimi ścieżkami oraz obiecuje wielką mazowiecką przygodę!

anna somorowska

Premiera Mody na Mazowsze odbyła się 18 września 2014 roku na uroczystej gali z okazji Światowego Dnia Turystyki. Głównym elementem promocji był pokaz ?Światło i Dźwięk – Moda na Mazowsze? oraz prezentacja kolekcji regionalnych strojów. Ponadto posłuchać można było muzyki na żywo- gry na fortepianie- instrumencie Fryderyka Chopina oraz skosztować regionalnego chleba.

Poznaj Annę Somorowską:

Anna Somorowska fb

Anna Somorowska profil

Anna Somorowska yt

Anna Somorowska linkedin

Anna Somorowska profil linkedin

Anna Somorowska Trenerzy

Anna Somorowska Puls Hr

Anna Somorowska EE4F

Anna Somorowska twitter

Anna Somorowska profil twitter

Anna Somorowska krs

Zobacz również:

Przedsiębiorczość i Edukacja dla Przyszłości ? www.ee4f.pl/zapraszamy

Stowarzyszenie Interim Managers ? V Konferencja SIM 2013 ? stowarzyszenieim.org/sylwetki-prelegentow?v-konferencja-sim-2013

Konferencja dla HR ? konferencja.abc.com.pl/rozwiazaniahr/edycja2013/prelegenci,s.html

Przedsiębiorczość i Edukacja dla Przyszłości ? www.alphainstitute.pl/wydarzenia/spotkanie_w_sejmie.pdf

Mazowsze stawia na slow! – www.slowlifepolska.pl/nr/w_numerze/mazowsze_stawia_na_slow.html

Gdynia docenia LOTOS ? www.lotos.pl/322/p,174,n,3258/grupa?/gdynia_docenia_lotos

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here