Laguna Estetica – odzyskaj swoje naturalne piękno

13
1333
Laguna Estetica najlepsza klinika medycyny estetycznej Trójmiasto 2 e1500811050173
Laguna Estetica najlepsza klinika medycyny estetycznej Trójmiasto 2 e1500811050173

Atrakcyjny wygląd jest ważny dla każdego z nas. Szczególną uwagę przywiązujemy do niego my – kobiety, dlatego dbamy o siebie, używamy odpowiednich kosmetyków i odwiedzamy salony piękności częściej niż panowie. Piękne ciało to nie tylko aspekt estetyczny, ale również wpływ na nasze samopoczucie, pewność siebie i relacje z otoczeniem.

laguna estetica klinika medycyny estetycznej gdynia

 

Niestety z powodu upływającego czasu, nieodpowiedniej diety, stresu, chorób lub nieszczęśliwych wypadków nasz wygląd zmienia się wywołując kompleksy, a czasami doprowadzając nawet do unikania ludzi. Na szczęście postęp medycyny powoduje, że problemy, z którymi nie możemy poradzić sobie same, rozwiązują za nas specjaliści.

Kliniki medycyny estetycznej cieszą się coraz większą popularnością i zaufaniem pomagając pacjentkom odzyskać piękne ciała.

Laguna Estetica – klinika medycyny estetycznej

klinika medycyny estetycznej laguna estetica gdynia

Jedną z placówek godnych polecenia jest Laguna Estetica z siedzibą w Gdyni. Jest to nowoczesna klinika istniejąca od 15 lat, która oferuje szeroki zakres działań medycznych skoncentrowanych na poprawie wyglądu. Rozwinięte technologicznie zaplecze i najlepsza kadra lekarzy specjalistów powodują, że LE z roku na rok cieszy się coraz większym zaufaniem pacjentów.

Oferta kliniki to działania z zakresu:

 • chirurgii plastycznej,
 • dermatologii estetycznej,
 • okuloplastyki,
 • dermatochirurgii,
 • chirurgii żylaków.

Pacjentki mogą liczyć na najlepszą opiekę, przyjazne podejście lekarzy i całego personelu oraz więcej niż zadowalające efekty zabiegów.

Klinika medycyny estetycznej – Laguna Estetica

laguna estetica klinika medycyny estetycznej gdynia

Laguna Estetica to od początku swojego istnienia gwarancja najwyższej jakości usług, bezpieczeństwa i satysfakcji.

Jeśli Wasz wygląd jest powodem kompleksów, złego samopoczucia i negatywnie wpływa na relacje z najbliższymi, zachęcamy do konsultacji w klinice. Wasz problem z pewnością nie zostanie zbagatelizowany, a lekarze znajdą najlepsze rozwiązanie, tak abyście mogły cieszyć się pięknym ciałem.

Laguna Estetica – lagunaestetica.pl

Dane kontaktowe:

Plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia
E-mail: info@lagunaestetica.pl
Tel.: 724 707 000

Polecamy:

Powiększanie ust Gdynia
Hotel spa Gdańsk

botox oslo frogner
cosmelan behandling frogner

13 KOMENTARZE

 1. Zabiegi Cosmelan w LE bardzo polecam. Miałam je kiedyś w innym miejscu i dziwne, ale efekt nie był tak dobry jak tu. Nie wiem z czego to wynika, ale jest różnica na korzyść Laguna Estetica.

 2. Dużo dobrego słyszałam o chirurgach z Laguna Estetica. Idę tam niedługo na konsultacje, bo mam pewien problem i bardzo liczę na pomoc. Mam nadzieję, że dołączę do pozytywnych opinii!

 3. Dużo ludzi tu przyjeżdża z innych miast Polski także widać, że lekarze wypracowali sobie markę. Dobrze, że ja mieszkam w Gdyni i w razie potrzeby mam blisko takich specjalistów.

 4. Korzystałam z pomocy chirurga dermatologa w LE. Miałam jakąś dziwną podejrzaną zmianę na skórze na brodzie. Bałam się strasznie, że po usunięciu będzie szpecąca blizna, ale tak ładnie to wycięli, że w ogóle nie widać. Dostałam jeszcze później jakiś specyfik na bliznę, tak że zero śladu. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam.

 5. Miałam tu usuwane żylaki metodą skleroterapii. Nawet nie wiedziałam, że jest taki zabieg małoinwazyjny. Zero śladów, zero bólu. Polecam wszystkim paniom, tylko to nie mogą być zaawansowane zmiany, tylko takie drobniejsze.

 6. Bardzo dobra klinika i świetni specjaliści. W każdej placówce lekarze powinni mieć taki szacunek i podejście do pacjentów jak tutaj.

 7. Jeśli ktoś myśli o usuwaniu żylaków prywatnie, a nie na NFZ to bardzo polecam w Laguna Estetica. Żylaków nie ma, ślady po niewielkich cięciach są niewidoczne, po 2 tygodniach od zabiegu mogłam już normalnie funkcjonować. Koleżanka, która miała operację gdzie indziej po 6 miesiącach od zabiegu nadal czuje dyskomfort także mam porównanie. Polecam specjalistów w LE.

 8. Jedna z bardziej nowoczesnych klinik w Trójmieście. Na pewno warto się tam zgłosić jak się ma jakieś problemu natury estetycznej i zdrowotnej. Moja mama chodzi tam od niedawna i jest bardzo zadowolona. Ja polecam dermatologów z Laguna Estetica.

 9. też miałam tu robiona skleproterapię. Nawet nie wiedziałam wcześniej o tej metodzie usuwania żylaków. Jak ktoś ma drobne żyłki to bardzo dobre rozwiązanie. W Laguna Estetica wszystko szybko, bezboleśnie i skutecznie.

 10. Bardzo dobrzy specjaliści z zakresu dermatologii estetycznej. W końcu po latach ktoś uporał się z moimi bliznami po trądziku. Baaaardzo polecam.

 11. Dzięki pomocy chirurgow z Laguna Estetica pozbyłam się strasznych kompleksów jakie miałam po porodzie. To bardzo ważne dla kobiety a często bagatelizowane… Polecam to miejsce bo mają świetnych specjalistów i dobre ceny jak na tak wysoka jakość usług.

 12. Bardzo polecam Laguna Estetica! Bardzo przyjazne miejsce, a przede wszystkim wysoka jakość oferowanych usług 🙂 Chodze tu do dermatologa, raz korzystałam z pomocy chirurga. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj