Koszałkowo – poznaj magię Kaszub!

0
818
NOCLEGI na kaszubach koszalkowo
NOCLEGI na kaszubach koszalkowo

Pojezierze Kaszubskie to oprócz polskich polskich gór i morza, miejsce, które koniecznie trzeba zobaczyć! Obszar ten to niezwykła mozaika krajobrazów- lasów, jezior i wzgórz, w których zakocha się każdy, kto jest wrażliwy na piękno przyrody.

Wczasy Kaszuby

Osoby, które planują wczasy na Kaszubach, mają do wyboru mnóstwo atrakcyjnych miejscowości- jedną z nich jest  Wieżyca– piękny pensjonat, dostosowany do potrzeb rodzin z dziećmi i par chcących spędzić romantyczne chwile w malowniczym otoczeniu.

Noclegi Kaszuby

Goście do wyboru mają pokoje i apartamenty w wolnostojących budynkach oraz dwuosobowy domek. Ich rozmieszczenie sprzyja wyciszeniu i gwarantuje prywatność. Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone, tak aby zapewnić jak największy komfort oraz funkcjonalność. Ponadto wnętrza zaaranżowane są z dbałością o walory estetyczne, tak aby cieszyły oko i umiliły czas spędzany na terenie pensjonatu. noclegi kaszuby koszalkowo noclegi kaszuby wczasy kaszuby noclegi na kaszubach pensjonat kaszuby

Pensjonat na Kaszubach

Ośrodek Koszałkowo to nie tylko noclegi, ale również restauracja i pizzeria serwujące pyszne potrawy.

W okolicy znajduje się mnóstwo ciekawych miejsc, które warto odwiedzić– z pewnością nikt nie będzie narzekał na nudę. Na liście miejsc godnych uwagi  znajdują się: Kaszubski Park Miniatur w Stryszej Budzie, Ogród Botaniczny Gołubie, Dom Na dachu w Szymbarku, Skansen Kaszubski we Wdzydzach Kiszewskich,  Wieża Widokowa na szczycie Wieżyca, Porcelana na cały Świat- Lubiana, Kamienne Kręgi w Węsiorach, Park Egzotyczny w Tuchlinie i wiele innych. Koszałkowo to zdecydowanie jeden z pensjonatów na Kaszubach – pięknie zlokalizowany,  niedaleko morza, otoczony lasami i jeziorami. Każdy kto zamierza spędzić wakacje w niezwykłym otoczeniu powinien przyjechać właśnie tu- tak wieloma atrakcjami może poszczycić się niewiele regionów w kraju.