Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/ble123/domains/trojmiejskibazar.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Psie seminarium w Gdyni „Lęk, reaktywność, kontrola i wynikająca z nich agresja”

środa, Marzec 14th, 2018

Na seminarium prowadzonym przez Sylwię Najsztub dowiecie się jak rozpoznać i radzić sobie z trzema największymi problemami psów: lękiem, reaktywnością i kontrolą oraz wynikającą z nich agresją. Sylwia wytłumaczy skąd u psów biorą się takie zachowania, czy na pewno zawsze są problemem, jak je wzmacniamy i co zrobić, żeby pomóc psu poradzić sobie z nimi. Będzie też o tym jakie psy i dlaczego ?mają skłonności? do tego typu zachowań. A wszystko to dodatkowo zobrazowane wieloma filmami.

27867250_1138619189607560_6290482892307752679_n

KOMPETENCJE WYKŁADOWCY:
Sylwia Najsztub jest założycielką Fundacji ?Duch Leona?, która pomaga dużym, agresywnym psom. Jest trenerem od ponad 20 lat pracuje z psami mającymi problemy z agresją. Jej praca opiera się przede wszystkim na zrozumieniu zachowań i socjoterapii prowadzonej wspólnie z przygotowanymi do tego psami.

CENA: 270 zł/ osoba

Cena obejmuje:

  • uczestnictwo w szkoleniu
  • lunch
  • słodki poczęstunek oraz serwis kawowy

ZGŁOSZENIA:

Termin dokonywania płatności: 10 maja 2018 r. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: cozapies@gmail.com
Po przesłaniu zgłoszenia z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu kontaktowego, zwrotnie zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz nr konta do wpłaty.
Liczba miejsc ograniczona.

LOKALIZACJA:

Gdynia
UWAGA! Nowy adres szkolenia:
Pomorski Park Naukowo Technologiczny w Gdyni
SALA F0.02, Budynek IV (nowy budynek, parter).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 🙂

Odpowiedz