Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/ble123/domains/trojmiejskibazar.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Egzotyczne zwierzęta na Kaszubach? Poznaj tutejszy Park Edukacyjny i zapewnij rozrywkę całej rodzinie!

poniedziałek, Kwiecień 3rd, 2017

Rodzinny wypad na Kaszuby wcale nie musi oznaczać wycieczki utartymi już szlakami. Zwiedzanie muzeów, skansenów i innych popularnych obiektów, nie dla wszystkich stanowi ciekawą rozrywkę, na szczęście region oferuje dużo więcej atrakcji dla dzieci i dorosłych.

atrakcje na kaszubach Egzotyczne Kaszuby Zoo

Jedną z nich jest bez wątpienia Park Edukacyjny Zoo Egzotyczne Kaszuby w Tuchlinie. Powodów, dla których warto tu przyjechać jest naprawdę wiele. Głównym z nich są oczywiście zwierzęta sprowadzone z różnych zakątków świata.

Atrakcje na Kaszubach – Park Edukacyjny Zoo Egzotyczne Kaszuby

 

Wielkie węże, jaszczurki, kolorowe papugi, rybki w ogromnym akwarium, zaciekawią małych i dużych, a wszechwiedzący przewodnik zdradzi tajniki ich życia.

Egzotyczne Kaszuby Zoo atrakcje na kaszubach

Zoo Kaszuby Egzotyczne atrakcje na kaszubach

atrakcje na kaszubach Zoo Kaszuby Egzotyczne Zoo Egzotyczne Kaszuby atrakcje na kaszubach

Odważni mogą nawet dotknąć wybranego zwierzaka i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie! Dzieci spragnione kontaktu ze bardziej udomowionymi pupilami, mają okazję nakarmić i pogłaskać króliki oraz świnki morskie znajdujące się w specjalnej zagrodzie.

kaszuby Egzotyczne Kaszuby Zoo atrakcje sierakowice

atrakcje na kaszubach Zoo Egzotyczne Kaszuby

Od czerwca 2017 – Zoo Egzotyczne Tuchlino zostanie poszerzone o papugarnię – zobaczymy tu np.   rzadki okaz – australijską papugę Lorysę górską!

kaszuby-Zoo-Egzotyczne-Kaszuby-atrakcje

Atrakcją są również mówiące papugi i wielka wystawa akwarystyczna przedstawiająca florę i faunę regionalnych jezior. Jak widać nie trzeba być płetwonurkiem, żeby poznać podwodne życie tutejszych ryb i przepięknej roślinności.

Na terenie Parku wybrać się można również do nowoczesnego kina 3D i sklepu zoologicznego z pamiątkami. Tych, którzy po kilkugodzinnym zwiedzaniu zgłodnieli, zaprasza restauracja ?Ara? serwująca pyszne posiłki.

Na zewnątrz znajduje się plac zabaw dla dzieci, większe grupy mogą skorzystać z miejsca na ognisko, a chyba nic nie nastraja pozytywniej niż wspólne biesiadowanie przy ogniu z dźwiękami egzotycznych zwierząt w tle.

Park Edukacyjny Zoo Egzotyczne Kaszuby – Atrakcje na Kaszubach

atrakcje kaszuby Kaszuby Zoo Egzotyczne

Osoby, które martwią się nie zawsze dopisującą pogodą, mogą być spokojne. Niewątpliwą frajdą dla dzieci i udogodnieniem dla rodziców jest małpi gaj oraz specjalnie wydzielona strefa dla maluchów do lat 5.

atrakcje kaszuby atrakcje zoo

Kiedy najmłodsi szaleją, rodzice mogą chwilę odpocząć, porozmawiać i napić się kawy, bo te atrakcje znajdują się na terenie nowoczesnego, zadaszonego i klimatyzowanego kompleksu. Przyjechać tu można nawet w pochmurny, deszczowy dzień bez obaw, że zmokniemy i będzie nam zimno.

Bardzo opłacalnym wariantem jest zorganizowanie wycieczki grupowej – można wtedy liczyć na zniżki i inne udogodnienia. Atutem Zoo jest również jego lokalizacja – mieszkańcy Trójmiasta mają tu naprawdę blisko, a ilość atrakcji pozwala na zaplanowanie w Parku całego dnia.

atrakcje zoo na kaszubach atrakcje kaszuby

Jeśli szukacie pomysłu na ciekawie spędzony weekend, planujecie urlop w tych okolicach i chcecie połączyć zabawę z edukacją swoich pociech, Zoo Egzotyczne Kaszuby powinno znaleźć się na liście obiektów obowiązkowych do odwiedzenia!

Odwiedź Park Edukacyjny Zoo-Egzotyczne Kaszuby na YouTube

https://www.youtube.com/user/ZooEgzotyczneKaszuby

 

Cennik:

Bilet normalny – 19 zł,
Bilet ulgowy – 14 zł

Pakiety rodzinne:

2+1 – 100 zł
2+2 – 120 zł
2+3 – 140 zł
2+4 – 160 zł

Dane kontaktowe:

Park edukacyjny ZOO – Egzotyczne Kaszuby

Tuchlino 50b
Sierakowice
tel: 600 342 128
e-mail: plagajac@wp.pl

 

Polecamy:

zookaszuby.pl

 

 

Odpowiedz